Спеціальні потреби

Актуально

З нагоди Дня незалежності у Вашингтоні відбувся фольклорний фестиваль

У святкуваннях Дня незалежності США в столичному Вашингтоні бере участь понад мільйон туристів. Однією з принад є щорічний Фольклорний фестиваль, що традиційно проводиться на так званому Моллі – алеї, що сполучує монумент Вашингтона і будинок Конгресу.

Запальні ритми традиційного мексиканського оркестру Маріачі... заворожливі рухи гавайських танцюристок... Все це – частина щорічного фольклорного фестивалю, який влаштовує Смітсонівський інститут. Цього року зроблено наголос на творчості народностей американських територій в тихоокеанському регіоні і мексиканському фольклорі.

Директор фольклорного фестивалю Стів Кідд розповідає про головну ідею фестивалю:

«В основі лежить переконання, що носії культури знають її значно краще, ніж ми тут в інституті. Тому ми привозимо їх сюди, і вони тут у центрі Вашингтона демонструють свої традиції перед глядачами, які віддають їм належне».

Сильвія Чинґ з Гавайських островів показує дітлахам, як робити браслети з квітів. Вона говорить, що пишається своїми традиціями і прагне поділитись ними:

«Важливо донести до інших красу Гаваїв, переконати людей, що до нас варто приїхати...»

Стів Кідд відзначає, що фестиваль приваблює тисячі іноземних туристів:

«Вони прибувають, щоби завдяки нашому унікальному фестивалю ознайомитись із світовою і американською культурою».

Тут розповідають, як приготувати традиційну японську страву – локшину соба.

А тут члени мексиканської народності уічоли проводять обряд очищення людського тіла від болю та негативної енергії. Неподалік відбувається традиційне мексиканське святкування збору кукурудзи.

Заступник директора Смітсонівського інституту історико-культурних питань Ричард Курин каже:

«Я дивлюсь на це як на культурне спілкування. У такий спосіб американці і люди з інших країн можуть обмінюватися культурним досвідом».

Організатори фестивалю наголошують, що завдяки цим заходам збільшується також і відвідуваність численних музеїв, які належать до Смітсонівського інституту.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG