Спеціальні потреби

Актуально

ВООЗ визнала "вигоряння" на роботі медичним станом

Світова організації охорони здоров'я внесла "вигоряння" до Міжнародного класифікатора хвороб.

Рішення було прийняте на засіданні Асамблеї з охорони здоров'я в світі, що відбувається в Женеві.

"Вигоряння – це синдром, до якого, як вважається, призводить хронічний стрес на роботі, не стриманий успішно", - йдеться у змінах до класифікатора.

Організація навела три аспекти "вигоряння":

  • Відчуття браку енергії та виснаження
  • Зростаюче ментальне дистанціювання від роботи, відчуття негативності, або цинізму по відношенню до роботи
  • Зменшення професійної ефективності.

"Вигоряння стосується саме професійного контексту і не повинно використовуватись до досвіду з інших сфер життя", - йдеться в класифікації.

Оновлена класифікація вступить в дію з 22 січня 2022 року. Серед оновлень також класифікація "компульсивної сексуальної поведінки", як ментального розладу а також вперше залежність від відеоігор поставлено в один ряд з залежністю від азартних ігор та наркотиків. З класифікації усунуто трансгендеризм, як розумовий розлад.

Дивіться також: Чому кілька сотень школярів у Лос-Анджелесі не пішли до школи, а вийшли на центральну площу міста

Всі новини дня

Twitter впроваджує нові правила, щоб долати неправдиву інформацію щодо війни в Україні

Архівне фото:  Додаток Twitter на цифтовому пристрої  (AP Photo/Gregory Bull, File)

Соцмережева компанія Twitter додаватиме позначки до очевидно неправдивої інформації щодо війни в Україні а також обмежить поширення інформації, яка може бути неправдивою. Такі зміни компанія запровадила з 19 травня в рамках нової "Політики з подолання неправдивої інформації в часи кризи".

Ця політика покликана "допомогти захистити обговорення у Twitter, починаючи з російського вторгнення до України", вказав відповідальний за безпекову політику компанії Йол Рот.

"Особливо в часи кризи, неправдива інформація набуває вірусного поширення, поки правда ще спить, - йдеться в дописі Рота. - У відповідь на таку динаміку, ми не будемо стимулювати поширення, або рекомендувати контент, який може потенційно бути неправдивим і стосується криз, щойно ми знайдемо свідчення, що заслуговують на довіру, про можливу неправдивість такої інформації".

Користувачі не зможуть ставити "лайк", відповідати на дописи, чи поширювати дописи, які порушують нові правила. Такі обмеження, здатні зменшити розповсюдження дописів на 30-50%, вказав посадовець компанії.

Обидві сторони війни "поширювали інформацію, яка може бути неправдивою та оманливою", заявив Рот журналістам. Він пояснив, що політика однаково стосуватиметься обох сторін конфлікту.

Заступник голови Держспецвз'язку України Віктор Жора привітав нові правила соцмережі і вказав, що міжнародна спільнота має "знайти відповідні шляхи для запобігання поширенню неправдивої інформації в соцмережах", повідомляє АР.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії до України, соцмережеві платформи запроваджували обмеження щодо поширення інформації, зокрема Twitter обмежив поширення інформації з більш ніж 300 акаунтів російських посадовців, включаючи президента Володимира Путіна.

В статті використано матеріали АР, Reuters.

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

Більше

XS
SM
MD
LG