Спеціальні потреби

ВООЗ каже, що коронавірус ще "може розвиватися у будь-якому напрямі”


Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров`я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебрейєсус у штаб-квартирі організації у Женеві в Швейцарії

З Китаю повідомляють, що у середу в провінції Хубей зареєстровано 242 нові смертельні випадки від нового коронавірусу, що стало найбільшим показником за один день.

Також у провінції, що стала епіцентром епідемії, різко - на майже 15 тисяч зросла кількість виявлених заражених.

Стрибок у показниках щодо коронавірусу в Китаї пов’язують з розширенням визначення діагнозу хвороби і з використанням швидших способів діагностування.

Це дає підстави фахівцям припускати, що останні дані показують не новий вибух поширення коронавірусу, а те, що досі статистика напевне була занижена.

Китай робить багато позитивного, що сповільнює вірус.
ВООЗ

Державні ЗМІ у Китаї повідомляють, що пекінське керівництво усунуло з посад секретаря комітету комуністичної партії провінції Хубей та найвищого партійного керівника в столиці провінції Ухань.

Всесвітня організація охорони здоров`я (ВООЗ) заявила у середу, що кількість заражень в Китаї стабілізувалася, але також підкреслила, що говорити про сповільнення епідемії ще занадто рано.

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейєсус сказав у штаб-квартирі організації у Женеві, що показники темпів поширення коронавірусу “треба розглядати надзвичайно обережно”.

“Спалах усе ще може розвиватися у будь-якому напрямі”, - наголосив він.

Тедрос Адханом Гебрейєсус також похвалив зусилля Пекіна, сказавши, що “Китай робить багато позитивного, що сповільнює вірус”.

“Важливо, щоб інші країни визнали правильні кроки, а це визнано, і щоб інші могли брати досвід з тієї держави”, - сказав директор ВООЗ.

Зараз у світі нараховують 60 тисяч людей з вірусом і переважна більшість з них у Китаї.

Дивіться також: «Земля блакитна, ніби апельсин» режисерки Ірини Цілик зібрала повний зал у Нью-Йорському MOMA

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG