Спеціальні потреби

У водійських правах у черговому штаті США з'явиться третя стать


На фото. Мітингувальниця із "прапором рівності" на тлі Капітолію у Вашингтоні, США

Мешканці штату Колорадо у США з 30-го листопада зможуть обирати символ "Х" для позначення своєї статі на водійських правах, якщо вони не ідентифікують себе з чоловічою, чи жіночою статтю. Про це повідомляє видання The Denver Post.

Влада штату також розглядає можливість внесення третьої статі у довідки про народження. Змінам передували рішення кількох судів на користь громадян штату, які домагались права змінити стать вказану у їх офіційних документах.

Представник місцевої організації, що обстоює права ЛГБТ осіб заявив, що дане рішення підтримає осіб, які не ідентифікують себе ні з чоловічою, ніж з жіночою статями, а також зменшить дискримінацію небінарних осіб з якою останні стикають у випадках, коли їх документи не відповідають їй самоідентифікації.

Водійські права у США виконують функцію посвідки особи, порівняну із функцією внутрішнього паспорта в Україні. Пред'явлення паспорту для ідентифікації особи, наприклад, вимагається при придбання алкоголю, у певних ситуація спілкування із чиновниками тощо.

"Це позитивно впливає на ідентифікацію людини, коли їх документи віддзеркалюють їх ім'я та стать. Їм більше не треба боятись, що їм відмовить чиновник, або службовець, або будь-хто інший, - заявив голова організації One Colorado Даніель Рамос.

Штати Каліфорнія, Орегон, Міннесота та столичний округ Колумбія у США також надають змогу обрати "Х" для позначення статі особи у водійських правах.

Дивіться також: Речниця Державного департаменту США - про екскалацію на Азові

Речниця Державного департаменту США - про екскалацію на Азові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG