Спеціальні потреби

Домашні камери спостереження можуть допомогти грабіжникам - дослідження


Популярні домашні камери спостереження можуть дозволити грабіжникам дізнатись, коли ви вийшли з будівлі, йдеться в дослідженні, опублікованому у понеділок. Дослідження було проведено Лондонським університетом королеви Мері (QMUL) та Китайською академією наук, використовуючи дані, надані великим китайським виробником камер безпеки.

Дослідники виявили, що вони можуть сказати, чи хтось є всередині, що вони роблять вдома, просто переглянувши дані, завантажені на камеру, і не відстежуючи самі відеозаписи.

Очікується, що світовий ринок пристроїв до 2023 року буде вартий 1,3 млрд доларів

Такі камери дозволяють користувачам дистанційно стежити за своїми будинками за допомогою відеоканалу в Інтернеті, але дослідники стверджують, що трафік, створений пристроями, може виявити інформацію, що загрожує конфіденційності.

Автор дослідження Гарет Тайсон з QMUL повідомив CNN, що обсяг завантаження незашифрованих даних збільшується, коли камера записує щось, що рухається, тому зловмисник може сказати, чи камера записує когось у русі чи ні, і може навіть розрізнити типи руху.

Дослідник каже, що зловмисникам потрібен достатньо високий рівень технічних знань, що моніторити ці дані, але хтось може розробити програму, яка це робить, і продати її в Інтернеті.

"Вони відслідковуватимуть дані протягом тривалого періоду часу, і, дивлячись на закономірності, які генеруються цими камерами протягом, можливо, тижня, зможуть спрогнозувати наступний тиждень - коли ви, швидше за все, будете в будинку", - каже Тайсон.

Очікується, що світовий ринок пристроїв до 2023 року буде вартий 1,3 млрд доларів. До популярних брендів належать Xiaomi та Nest, які належать компанії Google.

Дивіться також: Чи справді маски можуть врятувати від зараження? Пояснюють фахівці

Чи справді маски можуть врятувати від зараження? Пояснюють фахівці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:06 0:00

Facebook Forum

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG