Спеціальні потреби

Олівер Стоун: за усуненням Януковича стоїть рука ЦРУ


Олівер Стоун

Відомий американський режисер Олівер Стоун висловив припущення, що ЦРУ причетне до усунення колишнього президента України Віктора Януковича, у якого він недавно брав інтерв’ю для свого документального фільму про російського президента Володимира Путіна.

«Янукович був легітимним президентом України до 22 лютого цього року, коли він раптово перестав ним бути», - написав Стоун на своїй сторінці в Facebook.

Стоун вважає, що ЦРУ причетне до насильства в ході лютневих акцій протесту в Україні, в результаті яких більше ста людей загинули.

«Здається ясним, що так звані "стрілки", які вбили 14 поліцейських, поранили 85 і вбили 45 демонстрантів, були підбурювачами, які представляли третю сторону», - написав кінорежисер.

«Багато свідків, у тому числі й Янукович та представники поліції, вважають, що ці іноземні елементи були привнесені прозахідними угрупованнями - і на всьому цьому є сліди ЦРУ», - продовжує Стоун.

На думку кінорежисера, події на Майдані дуже схожі з розпочатою в 2002 році спробою перевороту проти тодішнього президента Венесуели Уго Чавеса. За його словами, в ході тих подій таємничі «стрілки,» що влаштувалися в будівлях в Каракасі, також відкрили вогонь по демонстрантах.

«Це - американська техніка м'якого застосування сили відома як базові правила зміни режиму», - пише Стоун.

На думку Стоуна, західні ЗМІ не розповідають правди про події в Україні.

«Це наскрізь брудна історія, але й після трагічних наслідків цього перевороту Захід продовжує говорити про «Росії в Криму», в той час як насправді мова повинна йти про «США в Україні». Але цю правду не передають на Заході», - пише Стоун.

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG