Спеціальні потреби

JUUL сплатить 40 млн дол за мировою угодою у справі про просування е-цигарок


Компанія- виробник електронних цигарок JUUL погодилась сплатити 40 млн доларів в рамках досудового врегулювання справи, в якій компанію звинуватили у просуванні своєї продукції дітям у США а також наданні оманливої інформації щодо шкоди товару для здоров‘я. Про це прокурор штату Північна Кароліна Джош Стейн заявив у понеділок.

Стейн відзначив, що Північна Кароліна стала першим штатом в країні, який ще в 2019 році подав до суду на JUUL. Ще 39 штатів розслідують діяльність компанії і 9 планують подати до суду. Стейн наголосив, що і далі працюватиме задля обмеження вейпингу серед дітей. «Це не кінець - ми ще маємо відвернути хвилю епідемії підліткового вейпингу, породжену жадібністю JUUL», - йдеться в заяві Стейна.

JUUL не визнала своєї провини, але, крім виплати, погодилась внести зміни до своєї діяльності в штаті. Так, компанія не буде продавати електронні цигарки із присмаком м’яти, манго, крем-брюле та іншими, не буде долучати до просування своєї продукції осіб молодше 35 років а також запровадить більш сувору перевірку посвідчення віку покупця.

В компанії відзначили, що мирова угода відповідає загальним зусиллям компанії із обмеження використання їхньої продукції серед молоді. «Ми очікуємо на співпрацю з генеральним прокурором Стейном та іншими виробниками, щоб розробити потенційні стандарти маркетингової практики для галузі на основі свідчень та науки», - заявив пресі речник компанії.

Дивіться також: Студія Вашингтон. Обвал будинку у Флориді – пошукові роботи тривають

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG