Спеціальні потреби

Жінка – службовець афганської поліції – застрелила американського радника


Афганські та натовські офіційні особи повідомили, що жінка – службовець афганської поліції – застрелила американського цивільного радника в Кабулі. Інцидент стався в понеділок у добре захищеній штаб-квартирі поліції в столиці. Опісля її арештували афганські сили безпеки.

За повідомленням засобів масової інформації, у нападі звинувачується афганського службовця поліці Наргіс, яка працювала у відділі Міністерства внутрішніх справ, що займається юридичними справами і питанням статевої рівності перед законом.

Офіційні особи кажуть, що стрілянина є ще одним прикладом внутрішньої атаки, коли афганці атакують представників західної коаліції, що працюють з афганцями. Це перша жінка, яка провела таку атаку.

Стрілянина в Кабулі була одним з кількох інцидентів в Афганістпані у понеділок. У результаті атаки у східному Афганістані загинув військовослужбовець коаліційних сил, у північному районі країни афганський поліцейський застрелив п’ятьох своїх товаришів на контрольно-прохідному пункті в провінції Джавзджан. Представник Талібану заявив ББС, що поліцейський уже деякий час працював на це екстремістське угруповання.
XS
SM
MD
LG