Спеціальні потреби

У Китаї повідомлено, що від пташиного грипу померло вже шестеро людей


Представники органів охорони здоров’я повідомили, що у східному районі Китаю, де поширюється новий штам вірусу плашиного грипу, померло вже шестеро людей. Найновішою жертвою є 64-річний феремер з району міста Хучжоу в провінції Чжецзян.

Посилаючись на бюро охорони здоров’я провінції Чжецзян, китайське офіційне інформаційне агентство Сіньхуа повідомило, що дотепер у місті виявлено три випадки зараження вірусом N7N9.

Вважається, що фермер – один із 14 випадків зараженення пташиним вірусом N7N9. Донедавна не було відомо, що цей штам вірусу може мати вплив на людину.

Китайські медичні експерти кажуть, що неясно, скільки осіб заражених цим вірусом, тому що він, як здається, не може передаватися від людини до людини. Органи влади у Шанхаї у четвер заявили, що вони виявили вірус у м’ясі голуба, зразок якого взято на традиційному пташиному ринку.

Агентство Сіньхуа повідомило, що ринок у Шанхаї закрито, а всю свійську птицю знищено.

В Азії поширюється занепокоєння з приводу нового штаму пташиного грипу, а в Сполучених Штатах уважно спостерігається розвиток подій і вже розпочато працю над виготовленням відповідної вакцини.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG