Спеціальні потреби

У Балтиморі пошкоджено пам’ятник Христофору Колумбу


Христофор Колумб (ілюстраційне фото)

На хвилі дебатів про доцільність усунення пам’ятників конфедератам, у місті Балтимор пошкоджено також пам’ятник Христофору Колумбу. Пам’ятнику вже 225 років.

На відеозаписі, поміщеному в Інтернеті в понеділок, видно двох неопізнаних осіб, які насамперед прикріплюють до пам’ятника транспарант з написом: «Майбутнє буде расистським і економічна справедливість». Одна з осіб опісля б’є по пам’ятнику чимось, що нагадує молот. Друга особи тримає транспарант з написом «Расизм. Усуньте це».

«Христофор Колумб символізує початок вторгнення європейського капіталізму на Західну півкулю. Колумб дав початок багатостолітній хвилі тероризму, убивства, геноциду, ґвалтування, рабства, нищення екології і капіталістичної експлуатації праці в Америці», сказано у відеозаписі.

Інцидент стався серед гарячих дебатів з приводу усування пам’ятників конфедератам на хвилі мотивованого расизмом насильства в місті Шарлоттсвіль у Вірджинії. Насильство було викликане демонстрацією протесту проти усунення монументу лідеру Конфередації генералу Роберту Лі.

Дивіться також: Як іммігранти сприяють відродженню Детройта - в минулому промислового міста-банкрута

Як іммігранти сприяють відродженню Детройта - в минулому промислового міста-банкрута. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

XS
SM
MD
LG