Спеціальні потреби

Актуально

Електромобілі обходяться в обслуговуванні вдвічі дешевше, ніж машини з традиційними двигунами – дослідження

Components of an All-Electric Vehicle. US Department of Energy

Журнал Конс’юмер Репортс (Consumer Reports) порахував, у скільки обходиться утримання та ремонт автомобілів з бензиновими двигунами, гібридів та електромобілів.

Вважається, що розрахунковим пробігом для автомобіля у США є 200 тисяч миль (321 тисяча) кілометрів. Саме стільки, за умови якісного і вчасного обслуговування, може прослужити машина американцеві. Щоб оцінити вартість ремонту протягом цього «терміну життя» автомобіля, видання використовувало дані опитувань тисяч автовласників у США, які проводились у 2019 та 2020 роках.

Відповідно до отриманих даних, в середньому, власники машин з двигунами внутрішнього згоряння, витрачають на ремонт протягом такого пробігу машини $9,200. Власники електрокарів тратять на ремонт за цей же період $4,600.

«Електрокари не потребують стільки ж обслуговування, як машини з двигунами внутрішнього згоряння. І хоча ремонти їм також потрібні, ця необхідність виникає рідше», - пояснює Ґейб Шенгар, директор підрозділу тестування автомобілів видання Консьюмер Репортс. «Окрім того, що електромобілі треба рідше ремонтувати, вони ще й випереджають за характеристиками водіння своїх бензинових аналогів і не викидають шкідливих забруднень у повітря», - підсумовує дослідження Ґейб Шенгар.

Видання проаналізувало також витрати на обслуговування так званих Plug-in гібридів. Це машини, які можуть заряджатися від електромережі, але також оснащенні двигуном внутрішнього згоряння. В середньому, власники таких машин витрачають на ремонт стільки ж, скільки і власники повністю електричних авто. Цей висновок, можливо, стане поштовхом для тих, хто поки що не наважується пересісти на електромобіль. Перехідний варіант, plug-in гібрид, також зекономить їм половину коштів на ремонт у порівнянні з традиційним бензиновими авто.

Щоправда, витрати на ремонт гібридів у перші 50 тисяч миль (80 тисяч кілометрів) – майже вдвічі вищі за витрати на ремонт електрокарів. Після цього пробігу, витрати на ремонт обох видів авто збігаються, а наприкінці терміну служби ремонт електрокара обходиться дорожче. (Консьюмер Репортс публікує розрахунок вартості в таблиці)

Орієнтована вартість ремонту та обслуговування з розрахунку на 1 милю.

BEV – Електромобіль, PHEV – Plug-in гібрид, ICE Автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння

Журнал Консьюмер Репортс підсумовує, що протягом свого життя електромобілі та гібриди зекономлять своїм власникам на ремонті $4,600 в порівнянні з бензиновими авто.

Довідка: Консьюмер Репортс (Consumer Reports) – американська неприбуткова організація споживачів, яка проводить незалежні тестування продукції, що продається у США. Організація заснована у 1936 році.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проектів «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG