Спеціальні потреби

Конгресмен : Відносини між Україною та США стають напруженішими


Конгресмен : Відносини між Україною та США стають напруженішими

3-го лютого Євгенія Тимошенко зустрілась у Вашингтоні із співголовою Української ради Конгресу Марсі Каптур.

Конгресмен Марсі Каптур, співголова Української ради в Конгресі, до якої входять представники Республіканської та Демократичної партій, 3-го лютого зустрілась із Євгенією Тимошенко, донькою колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, яка нині відбуває покарання у Качанівській колонії, поблизу Харкова. Про це повідомляє офіційний сайт Марсі Каптур.

"Останні дії українського уряду строять на заваді демократії та правам людини. Я протягом десятків років працювала над посиленням зв’язків між США та Україною, і останні дії українського уряду можуть створити напруження у відносинах між Україною, США та міжнародним співтовариством», - заявила Каптур.

Марсі Каптур та Євгенія Тимошенко спілкувались про перебування Юлії Тимошенко під вартою, її апеляцію, самопочуття та безпеку під час перебування у в’язниці.

У відповідь на ув’язнення Тимошенко, Каптур у жовтні 2011-го представила у Конгресі резолюцію H.Res. 435, яка засуджує політично мотивоване переслідування Юлії Тимошенко урядом президента України Віктора Януковича.

"Міжнародна спільнота вбачає у судовому процесі проти Тимошенко вибіркове переслідування з політичних причин», - зауважила Каптур.

Каптур також засудила переслідування Тимошенко, виступаючи Палаті представників Конгресу та спільно з Українським Конгресом США, який об’єднує більше мільйона американців українського походження, і закликала до проведення у Конгресі слухань, присвячених стану здоров’я Юлії Тимошенко.

XS
SM
MD
LG