Спеціальні потреби

У Вашингтоні відбувся масовий мітинг прихильників імміграційної реформи


Десятки тисяч людей зібралися на газоні біля Капітолію у четвер, закликаючи Конгрес США схвалити вже цього року реформу імміграційної системи країни.
Учасники акції вимагали, щоб Конгрес, якомога швидше, створив можливості для надання громадянства приблизно 11 мільйонам нелегальних іммігрантів, що проживають в країні. Громадські активісти, що виступили на мітингу, неодноразово підкреслювали, що існуюча нині імміграційна система за останні роки розділила сотні тисяч сімей.

Група сенаторів з обох партій працює над проектом імміграційної реформи. Пропоноване ними законодавство, яке може бути висунуте на розгляд законодавців наступного тижня, передбачає умови для остаточного надання нелегальним іммігрантам громадянства і посилення безпеки на кордоні США з Мексикою.

Поштовхом для імміграційної реформи стали президентські вибори у листопаді 2012 року, на яких президент Барак Обама отримав понад 70% голосів іспаномовних виборців. Більшість з нелегальних іммігрантів в США становлять вихідці з країн Латинської Америки.

Як це зазначають політологи, члени як Республіканської, так і Деммократичної партій зрозуміли, що вони повинні підтримати імміграційну реформу, якщо вони сподіваються завоювати більше голосів іспаномовних виборців.

Мітинги прихильників імміграційної реформи у США також відбулися в Атланті, Сан-Франциско та інших американських містах.
XS
SM
MD
LG