Спеціальні потреби

Священик відкриває Церкву Різдва у Вифлеємі, у той час як палестинська влада послаблює карантин у зв’язку з COVID-19 на окупованому Ізраїлем Західному березі Йордану. 26 травня 2020 р.

Головне про коронавірус. 26 травня

  • Церква Різдва Христового у Вифлеємі вперше від 5 березня відкрила двері для прочан і туристів на тлі послаблення карантину палестинськими органами влади на Західному березі Йордану.
  • ВООЗ вказує на загрозу повторних спалахів коронавірусу навіть у тих країнах, де показники пандемії пішли на спад, якщо уряди надто швидко скасовуватимуть карантин.
  • ВООЗ призупинила випробування гідроксихлорохіну у лікуванні COVID-19, бо одне з досліджень виявило, що препарат спричиняє проблеми з серцем і підвищує ризик смерті.

ВООЗ вказує на загрозу повторних спалахів коронавірусу навіть у тих країнах, де показники пандемії пішли на спад, якщо уряди надто швидко скасовуватимуть карантинні обмеження.

Чільний представник ВООЗ Майк Раян наголосив під час відео прес-конференції у понеділок, що перша хвиля пандемії COVID-19 у світі ще поширюється, оскільки у час падіння в деяких країнах, коронавірус і далі набирає сили у Центральній та Південній Америці, Південній Азії, а також в Африці.

Читати далі

ВООЗ призупиняє випробування гідроксихлорохіну через побоювання негативних наслідків

ВООЗ у понеділок заявив про “тимчасове” припинення випробувань з огляду на опубліковане минулого тижня дослідження в медичному журналі Lancet, де автори заявили, що користі від застосування гідроксихлорохіну у лікуванні лікарняних пацієнтів з коронавірусом не було, але натомість була зафіксована вища смертність.

Дослідження, надруковане у журналі Lancet, охоплювало понад 96 заражених коронавірусом пацієнтів, з яких 15 тисяч отримували дози різних форм хлорохіну, у деяких випадках разом з антибіотиками.

Читати більше

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG