Спеціальні потреби

Космонавти США та РФ здійснили аварійне приземлення через зрив роботи російської ракети-носія


Ракета "Союз" на космодромі Байконур, 9 жовтня 2018 року
Ракета "Союз" на космодромі Байконур, 9 жовтня 2018 року

Ракета-носій, яка мала доставити космічний корабель "Союз" з російським та американським космонавтами на борту до Міжнародної космічної станції, відмовила посеред польоту у четвер, змусивши команду здійснити надзвичайну посадку, повідомляє американська космічна агенція НАСА. Запуск відбувався з Байконура - космодрому в Казахстані.

Ракету "Союз" встановлюють на пусковому майданчику, 9 жовтня 2018 року
Ракету "Союз" встановлюють на пусковому майданчику, 9 жовтня 2018 року

Капсула "Союз" повернулась на Землю балістичним спуском, який здійснюється під більш гострим кутом, порівняно до звичайного приземлення. Капсула з двома космонавтами приземлилась на схід від Джезказгану в Казахстані, йдеться в повідомленні НАСА.

Космонавт США Нік Гейг та Космонавт РФ Олексій Овічінін
Космонавт США Нік Гейг та Космонавт РФ Олексій Овічінін

Пошукові команди досягли місця приземлення капсули і повідомили, що обидва члени екіпажу – Нак Гейг з NASA та Олексій Овчинін з "Роскосмосу" перебувають в гарному стані, запевнили в установі.

Адміністратор НАСА Джим Брайденстайн наголосив, що інцидент буде всебічно розслідувано.

Російське космічне агентство "Роскосмос" формує державну комісію з метою проведення розслідування інциденту з запуском "Союзу", повідомляє НАСА.

Представник уряду Росії повідомив пресі, що Росія припинить запуски ракет з космонавтами на борту на час розслідування причин зриву роботи російської ракети-носія, що стався через хвилини після запуску, повідомляє Bloomberg.

Дивіться також: На Флориду наступає ураган «Майкл». Відео

На Флориду наступає ураган «Майкл». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:28 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG