Спеціальні потреби

Чи знайдений в Індійському океані уламок – це частина зниклого малайзійського «Боїнга»?


Пошуки малайзійського літака рейс MH370

Експерти намагаються встановити, чи уламок літака, який було знайдено на одному з французьких островів в Індійському океані, є частиною літака Malaysia Airlines рейс MH370, який зник таємничо у березні минулого року, коли летів з Куала-Лумпура до Пекіна.

Приблизно двометрової довжини уламок, який, як здається, є частиною крила, знайднено в середу на пляжі на остові Реюніон неподалік Мадагаскару, тобто за понад 3500 кілометрів від місця, звідки востаннє надійшов сигнал, наданий Боїнгом.

Французькі експерти авіяції, які вивчають знайдену частину, кажуть, що поки що надто рано встановити, чи вона є уламком пропалого безвісти літака. Якщо це припущення підтвердиться, це міг би бути крок у напрямку розв’язки однієї із найбільших таємниць сучасної павіації.

Невідомого походження уламок знайшли цього тижня робітники, які прибирали сміття на пляжі на острові Реюніон. Вони також переслали знімки французькому експерту з авіації Ксав’є Тительман, який заявив «Голосу Америки», що він переконаний, що це частина «Боїнга» 777.

Тимчасом Малайзія вже надіслала групу експертів на французький острів для вивчення уламків. Міністр транспорту Малайзії Ліоу Тіонг Лай заявив, що ще рано говорити про походження знайденої частини.

XS
SM
MD
LG