Спеціальні потреби

У Білому домі відбудеться зустріч німецьких посадовців з радниками Обами


Згідно з планом, у середу делегація німецьких високопосадовців зустрінеться у Білому домі з радниками президента Обами з питань національної безпеки і контртероризму для обговорення повідомлень про прослуховування США мобільного телефону канцлера Анґели Меркель.

Втім, делегація комітету Європарламенту з громадянських свобод, юстиції і внутрішніх справ продовжує всій візит до Вашингтона. На сьогодні запланована зустріч з експертом АНБ з європейських питань, на якій обговорюватимуться наслідки шпигунського скандалу на громадян країн ЄС.

У вівторок директор Агентства національної безпеки США заявив, що повідомлення про те, що його відомство збирало дані про телефонні дзвінки мільйонів європейців, абсолютно не відповідають дійсності.

Виступаючи на слуханнях у Конгресі генерал Кіт Александер повідомив, що європейські розвідувальні служби ділилися цією інформацією з АНБ. За його словами, ці дані використовувалися для захисту американських і європейських військових, які виконують завдання в інших країнах, а також громадян США і країн Європи.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG