Спеціальні потреби

Актуально

Уряд США: Дані вказують, що захворювання на штам"Омікрон" протікає у легшій формі

На Фото: Директорка Центрів із профілактики та контролю за захворюваннями у США Рошель Валенскі 

Дані Центрів з контролю та профілактики захворювань Міністерства охорони здоров’я США вказують, що захворювання на штам "Омікрон" протікає у легшій формі у порівнянні із попередніми штамами COVID-19. Про це у середу у Білому домі заявила директорка урядової установи США Рошель Валенські.

При цьому посадовиця наголосила, що протікання у "м'якшій" формі не означає, що перебіг хвороби легкий, та закликала на важливості вакцинації проти COVID-19 та отримання щеплень підсилювачів вакцини.

"Зараз час вживати заходів в ефективності яких ми впевнені: носити маску, вакцинуватись, отримати щеплення-підсилювач вакцини", - підкреслила Валенські.

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG