Спеціальні потреби

Актуально

ООН до рекламодавців: «Позбувайтеся стереотипів щодо жінок»

Принизливі зображення жінок у рекламі, оголених або які займаються домашніми справами, є перешкодами на шляху до рівності між чоловіками та жінками, заявила глава структури «ООН-Жінки» у четвер, закликаючи глобальну рекламну індустрію стати зброєю для добра.

Реклама має силу створювати позитивні зображення жінок та ліквідовувати стереотипи, зазначила Фумзіл Мламбо-Нґ’юка, виконавчий директор агентства ООН із прав жінок, фонду Thomson Reuters.

Мламбо-Нґ’юка виступила з Франції, де вона закликала лідерів реклами, які відвідують щорічний фестиваль «Каннські леви», усунути стереотипи та дотримуватися гендерної рівності.

«Люди частіше бачать рекламу у своєму житті, ніж читають книжки, – сказала вона. – Це марнотратство, якщо ми не користуємося цією можливістю для добра».

Вона стверджує, що стереотипи жінок пронизують земну кулю, чи то в таких країнах, як Ісландія – з високою гендерною рівністю, чи в тих, хто має дуже мало доступу до рівних прав, таких як Ємен.

«З багатьох речей, які ми намагалися зробити для досягнення рівності між чоловіками та жінками, ми не отримуємо такого роду успіхів, яких ми шукаємо, через стереотипи та соціальні норми, що існують у суспільстві», – сказала вона.

«Оголошення створюють модель для наслідування, на яку люди рівняються, навіть імітують і намагаються бути подібними», – наголосила південноафриканський політик.

«Якщо вони бачать чоловіків на впливових посадах більшу частину часу і не бачать жінок і людей, які мають вигляд, як вони... тоді вони думають, що це не для них», – підкреслила Мламбо-Нґ’юка.

Дивіться також: Нова "Диво-жінка" розбиває "скляну стелю" в Голлівуді

Нова "Диво-жінка" розбиває "скляну стелю" в Голлівуді. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG