Спеціальні потреби

Актуально

Освітня реформа: розвивати таланти чи зрівнювати можливості? – дискусія в США

Посадовці проголошують освітню реформу як основний пріоритет в Україні для того, щоб утримати таланти всередині країни та розвивати економіку. Інвестиції в людські ресурси як головний рушій світового економічного зростання обговорювалися і на цьогорічних зборах Світового банку та МВФ в Вашингтоні.

«Ми не знаємо, що принесе нам нова хвиля індустріалізації та технічний прогрес. Створення цінності зміниться, потрібні будуть нові навички та вміння. Тому необхідна буде система освіти, яка може швидко відповідати на такі виклики і охопити все населення» - сказав Вільям Малоні, головний економіст Світового банку з питань фінансування та інституцій в ексклюзивному інтерв’ю Українській службі «Голосу Америки».

Якщо ми подивимось на освітню систему Сингапура – вони найбільше інвестують в тих дітей, які найбільше відстають
Головний економіст Світового банку Пол Ромер

Однак традиційний наголос на підтримці талановитих дітей замінюється на пріоритетність забезпечення ширшого доступу до освіти. «Якщо ми подивимось на освітню систему Сингапура – вони найбільше інвестують в тих дітей, які найбільше відстають. Таким чином досягається мета рівності, і вони віддані цій меті аж до старшої школи, - щоб всі були на єдиному рівні, вони не хочуть, щоб діти відставали тільки через те, що вони не знають чогось з програми минулого року. Це виправдане і з огляду на рівність і забезпечує вищу віддачу на інвестиції до шкільної системи» - сказав головний економіст Світового банку Пол Ромер.

Дивіться також: Нью-Йорк впроваджує програму безкоштовної освіти у коледжах штату

Нью-Йорк впроваджує програму безкоштовної освіти у коледжах штату. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG