Спеціальні потреби

США підтримують прагнення Грузії вступити до НАТО - Пенс


Віце-президент США Майк Пенс

"Тільки в 40 милях від місця, де ми стоїмо - російські танки розташовані на окупованій території Південної Осетії. Росія окупувала одну п’яту території Грузії. Хочу чітко зазначити – Сполучені Штати Америки рішуче засуджують окупацію грузинської землі Росією", - заявив віце-президент США Майк Пенс, перебуваючи в Грузії, де зараз відбуваються спільні американсько-грузинські військові навчання, в яких задіяно близько 800 грузинських, а також біля 1600 американських військових, повідомляють ЗМІ.

"Грузія для нас – стратегічний партнер. Ми підтримуємо вашу територіальну цілісність та ваше прагнення стати членом НАТО", - сказав віце-президент США Пенс, відкриваючи зустріч з прем’єр-міністром Грузії Гіоргі Квірікашвілі.

Він також відзначив, що Грузія дотримується цілей з фінансування оборони: "приємно бачити, що Грузія вже перевищує цільові витрати на оборону, визначені НАТО на рівні два відсотки ВВП".

"Ми пишаємося дружбою та стратегічним партнерством з Грузією та її народом. Америка - насамперед, не означає Америка - наодинці", - наголосив Пенс.

Дивіться також: США вимагатимуть від Росії відповідальності за її дії, зокрема і в Україні, - віце-президент США

Facebook Forum

Інше за темою

XS
SM
MD
LG