Спеціальні потреби

Влада України затримує реформи з політичних міркувань - екс-посол США в Україні


Українська влада відкладає необхідні реформи з політичних міркувань. Про це заявив колишній посол США в Україні, а нині експерт впливового аналітичного центру Brookings Institution Стівен Пайфер.

Таку реакцію Пайфера викликала стаття британського економіста Тімоті Еша у англомовному виданні Kyiv Post, у якій економіст відзначає: наміри уряду України відмовитись від підвищення ціни на газ навряд чи сподобаються Міжнародному валютному фонду.

"МВФ напевне захоче знати, що відбуватиметься з програмою допомоги Україні (яка передбачала конкретні умови, які має виконати держава - прим. ГА) - чи уряд поводиться серйозно та продовжує реформи, чи просто має МВФ та ринки за дурнів? Якщо ціни на газ не підвищуються, то як бути із пенсійною реформаою, планами щодо боротьби із корупцією та земельною реформою? До того ж досі не затверджено нового голову Нацбанку...", - твітує Еш.

Пізніше, після інформації про ухвалення Радою пенсійної реформи, економіст зауважив - "невідомо, чи даний закон відповідає вимогам МВФ, після кількох тисяч правок внесених між голосуваннями".

Дивіться також: Експерти: прем‘єр-міністр Іспанії зробив велику помилку, яка може призвести до непередбачуваних наслідків

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG