Спеціальні потреби

Лише 18% українців вважають, що країна рухається у вірному напрямку - опитування IRI


Думка громадськості щодо того, чи рухається Україна у вірному напрямку дещо покращилась. На це вказують результати опитування, оприлюдненого у понеідлок "Міжнародним республіканським інститутом" (International Republican Institute’s (IRI) Center for Insights in Survey Research - прим. ГА).

Відповідно до результатів опитування, частка українців, які відчувають, що країна рухається у вірному напрямку збільшилась на 5% у порівнянні із квітнем 2017-го року, і у червні скалала 18%.

При цьому, ймовірно, частина українців бачить більше підстав для оптимізму на місцевому рівні. Так, опитування вказує, що 55% мешканців Дніпра вважають, що їх місто рухається у вірному напрямку.

44% опитаних також відзначили, що мають "теплі" почуття щодо Європейського Союзу - це найбільша зареєстрована IRI кількість з травня 2013-го року.

58% українців мають позитивні почуття щодо Польщі, 50% - щодо Литви, і 49% - з приводу Німеччини.

Дивіться також: Референдум про відокремлення Каталонії від Іспанії перетворився на сутички та насильство

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG