Спеціальні потреби

Президент України має намір оголосити перемир'я


Президент України Петро Порошенко
Припинення вогню на Сході України буде запропоновано у рамках початку реалізації мирного плану президента, заявив Петро Порошенко, відкриваючи нараду Ради національної безпеки і оборони України.

У зверненні до представників силових відомств, Порошенко зазначив, що поставив урядовим військам завдання щодо встановлення повного контролю над кордоном з Росією. Після того, як це буде зроблено, зазначив український президент, буде введений режим тимчасового припинення вогню і зроблені спроби домовитися щодо мирного плану.

«Порядок денний, який був сформований, передбачає розгляд поточної ситуації, яка склалася на території Донецької та Луганської областей, а також пропонується обговорити деталі мирного плану президента, який має бути запропонований вже на цьому тижні. Крім того, за розкладом і графіком згідно з тими рішеннями, які будуть сьогодні прийняті РНБО, буде запропоновано припинення вогню як початок реалізації мирного плану президента», - заявив український президент.

За його словами, українська влада зацікавлені в тому, щоб гарантувати безпеку всім, хто проживає на Донбасі, сприяти процесу роззброєння, і відтак оголошення амністії особам, які не вчинили тяжких злочинів і на чиїх руках немає крові.
XS
SM
MD
LG