Спеціальні потреби

Президент України має намір оголосити перемир'я


Five Syrian babies, three of them triplets (L - C), lie in blankets among their relatives as they arrive with other refugees and migrants aboard the passenger ferries Blue Star Patmos and Eleftherios Venizelos from the islands of Lesbos and Chios at the port of Piraeus, near Athens, Greece.
Припинення вогню на Сході України буде запропоновано у рамках початку реалізації мирного плану президента, заявив Петро Порошенко, відкриваючи нараду Ради національної безпеки і оборони України.

У зверненні до представників силових відомств, Порошенко зазначив, що поставив урядовим військам завдання щодо встановлення повного контролю над кордоном з Росією. Після того, як це буде зроблено, зазначив український президент, буде введений режим тимчасового припинення вогню і зроблені спроби домовитися щодо мирного плану.

«Порядок денний, який був сформований, передбачає розгляд поточної ситуації, яка склалася на території Донецької та Луганської областей, а також пропонується обговорити деталі мирного плану президента, який має бути запропонований вже на цьому тижні. Крім того, за розкладом і графіком згідно з тими рішеннями, які будуть сьогодні прийняті РНБО, буде запропоновано припинення вогню як початок реалізації мирного плану президента», - заявив український президент.

За його словами, українська влада зацікавлені в тому, щоб гарантувати безпеку всім, хто проживає на Донбасі, сприяти процесу роззброєння, і відтак оголошення амністії особам, які не вчинили тяжких злочинів і на чиїх руках немає крові.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG