Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Путін вважає, що війна Росії і України навряд чи можлива


Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін заявив, що війна Росії з сусідньою Україною малоймовірна.

«Я думаю, що такий апокаліптичний сценарій навряд чи можливий, і сподіваюся, що до цього ніколи не дійде», – заявив Путін в інтерв’ю державному російському телебаченню, текст якого опублікований на сайті Кремля.

Путін також повідомив, що не вважає за потрібне проводити нову зустріч з лідерами Франції, Німеччини та України щодо врегулювання конфлікту в Східній Україні.

«Поки в цьому немає необхідності – в якихось екстрених заходах. Тому що ці Мінські домовленості залишилися не тільки документом, який вироблений чотирма учасниками мінського процесу ... вони ж закріплені в резолюції Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй і придбали форму міжнародного правового акта, підтриманого фактично всім міжнародним співтовариством».

«Це вже зовсім інша історія, як кажуть – додав російський лідер. – І я дуже розраховую на те, що це буде виконуватися. А якщо це буде виконуватися, то це вірний шлях до нормалізації ситуації в цьому регіоні України».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG