Спеціальні потреби

Актуально

Лаґард: в України можуть піти роки на подолання корупції, але «світло – найкраща дезінфекція»

Антикорупційні реформи в Україні, включаючи створення національного антикорупційного бюро – "лише перший крок", - заявила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард, відкриваючи конференцію «Чіткий підхід до подолання корупції» в аналітичному центрі Brookings у Вашингтоні 18 вересня.

Культура та звички, гарні чи погані, не змінюються за день
директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард

Наступні кроки з подолання корупції в Україні мають включати розширення повноважень з переслідування підозрюваних злочинців і розширення можливостей прокуратури висувати звинувачення в антикорупційних судах, підкреслила Лаґард.

"Ситуація в Україні наголошує на нашому більш широкому завданні: домогтися тривалих змін, - сказала Лаґард. - Для цього міжнародні організації, громадянське суспільство та політичні лідери мають діяти спільно. І ми маємо реалістично сприймати швидкість можливого прогресу. Культура та звички, гарні чи погані, не змінюються за день", - зауважила Лаґард.

Щорічно світ втрачає від хабарництва 1,5 - 2 трильйони доларів – близько 2% світового ВВП
директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард

"Світло – найкраща дезінфекція", - сказала Лаґард словами верховного судді США Луїса Брандайса і оголосила про нові дослідницькі ініціативи з розробки методології для кількісного та якісного аналізу проблеми. Дослідження проводитимуть аналітичний центр Brookings та Міжнародна фінансова корпорація."

"Щорічно світ втрачає від хабарництва, - що є лише одним з проявів корупції, - між 1,5 та 2 трильйонами доларів – близько 2% світового ВВП. Ці втрати – лише верхівка айсебрга – довгостроковий вплив – набагато більше", - повідомила очільниця МВФ.

Дивіться також: Єдине місце, у якому російськомовним в Україні небезпечно - це території, на яких перебувають війська Росії - Курт Волкер

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG