Спеціальні потреби

Курдські частини відновили контроль над сирійським містом Кобані


Російсько-сирійські розмови у Москві

Базована у Великобританії організація Syrian Human Rights Observatory повідомила, що курдські сили відновили свій контроль над сирійським прикордонним містом Кобані. Вони витіснили з міста екстремістів «Ісламської держави» після чотирьох місяців запеклих боїв.

Згідно з цим повідомленням, курдські бойовики, підтримувані ударами американських ВПС, майже усунули екстремістів з району уздовж кордону з Туреччиною.

Бої за кожну вулицю спричинили, що майже всі цивільні залишили місто в ході наступальної операції ісламістів, яку вони розпочали у вересні минулого року.

Американські сили зосереджували повітряні удари в Сирії на місто Кобані від неділі до понеділка. Сімнадцять повітряних ударів скеровано на тактичні частини «Ісламської держави» і бойові позиції в місті.

Тимчасом у Москві перебуває сирійська урядова делегація для розмов про відновлення мирних переговорів і пошуку політичної розв’язки з метою покладення краю громадянській війні. Офіційні особи кажуть, що метою чотириденних переговорів є прокласти шлях новій мирній конференції, такій, як торішні два раунди переговорів під керівництвом ООН у Женеві.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG