Спеціальні потреби

Трамп заявив, що президентські дебати сфальсифіковано на користь Клінтон


Принаймні Трамп відвертий, подобається це вам, чи ні, але він цілісний. І знаєте що? Він не на посаду Папи Римського балотується
Найджел Фараж

Дональд Трамп назвав другий і останній раунд президентських дебатів, які розпочнуться у США о 4-й ранку за київським часом, зрежисованими проти нього (вжите ним слово rigged також означає "сфальсифікований" - прим. ГА). Про це кандидат у президенти США від Республіканської партії заявив на своїй сторінці у Facebook у неділю ввечері, після того як стало відомо, що першим питанням дебатів стануть його зневажливі слова про жінок сказані 11 років тому.

"Мережа новин Клінтонів (Clinton News Network - це іронічна інтерпретація назви каналу CNN тими, хто вважає, що це впливове американське ЗМІ зумисне підіграє кандидатці у президенти від Демократичної партії США - прим. ГА) відверто заявила про свою спрямовану проти Трампа стратегію перед сьогоднішніми президентськими дебатами", - написав Трамп на своїй сторінці у Facebook, додавши посилання на матеріал популярного сайту Breitbart.com

Модераторами дебатів у неділю стануть телевізійний ведучий Андерсон Купер, який представляє канал CNN та Март Раддатц з каналу ABC.

Раніше, відповідаючи на вимоги знятись із виборів, які послідувати за оприлюдненням його висловлювань проти жінок, Трамп заявив, що ніколи не зрадить своїх прихильників.

Я відчув фантастичну підтримку (окрім як з боку деяких "лідерів" Республіканської партії. Дякую вам

"ЗМІ та істеблішмент дуже хочуть, щоб я знявся з виборів - Я ніколи не знімусь, ніколи не підведу моїх прихильників", - заявив Трамп у Facebook.

"Я відчув фантастичну підтримку (окрім як з боку деяких "лідерів" Республіканської партії. Дякую вам", - пізніше додав республіканець.

Опитування громадської думки безпосередньо після скандалу вказали, що республіканські виборці не вважають, що Трамп має відмовитись від президентських амбіцій.

Політичні еліти та вірні їм ЗМІ у відчаї, бо бачать, скільки людей приходять на мітинги на підтримку Трампа
Бен Карсон про скандал навколо слів Трампа про жінок

У Таборі Трампа також заявили, що злив інформації про його нелесні заяви щодо жінок покликані відвернути увагу від Клінтон.

"Політичні еліти та вірні їм ЗМІ у відчаї, бо бачать, скільки людей приходять на мітинги на підтримку Трампа і наскільки мало людей з'являються на заходи кампанії Клінтон, і вони знають, що у день виборів на боці Трампа буде ентузіазм його прихильників, які гарантовано прийдуть на виборчі дільниці", - заявив Бен Карсон, консервативний американський політик, який підтримує Трампа і був його конкурентом у ході змагань за номінацію від Республіканської партії.

"Вони не хочуть говорити про проблеми, які руйнують нашу країну та майбутнє наших дітей, бо у них немає логічних вирішень цих проблем. Вони наполягають на підходах, які і привели нас до сьогоднішнього небезпечного стану справ", - також заявив Трамп.

"Принаймні Трамп відвертий, подобається це вам, чи ні, але він цілісний. І знаєте що? Він не на посаду Папи Римського балотується", - відзначив Найджел Фараж, британський політик, який був ініціатором кампаній за вихід Британії із Європейського союзу та виступає на підтримку Дональда Трампа.

Останній раунд президентських дебатів можна буде наживо спостерігати о 4-й ранку за Києвом на головній сторінці сайту "Голосу Америки".

Дивіться також: Олександр Данилюк: Ми ще не знаємо як буде виглядати модель збалансованої пенсійної системи

XS
SM
MD
LG