Спеціальні потреби

Актуально

Війна визначає специфіку допомоги, якої Україна потребує щодо коронавірусу - посол у Канаді

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у понеділок провів телефонну розмову із своїм канадським колегою Франсуа-Філіпом Шампанем щодо співпраці України та Канади протягом пандемії коронавірусу.

Детальніше про це "Голосу Америки" розповів посол України в Канаді Андрій Шевченко. За його словами, очільники міністерств торкнулись трьох ключових тем - спільного повернення громадян до своїх країн, розслідування щодо збитого Іраном українського літака, а також взаємодопомоги у боротьбі з вірусом.

“Для України надзвичайно важливою є допомога медикаментами, медичним обладнанням, масками, і потрібна фінансова допомога. На що ми звертаємо увагу? Мабуть, зараз всім необхідна допомога, всім непросто, але в України є своя специфіка, пов’язана з війною на сході.

Ми ведемо одразу кілька воєн: це війна проти російських окупантів, і це війна проти коронавірусу.
Андрій Шевченко, посол України в США


Ми розуміємо, що те, що відбувається на окупованих територіях і в прифронтовій зоні, де дуже ослаблена медична інфраструктура, може бути великим викликом і джерелом спалаху - і може мати великі наслідки. Війна нікуди не поділась, просто для України цей виклик є подвійно важливим. Ми ведемо одразу кілька воєн: це війна проти російських окупантів, і це війна проти коронавірусу”, - зазначив Андрій Шевченко.

Також посол додав, що напередодні прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо дав попередню обіцянку поглянути, як Канада може допомогти Україні в плані гуманітарної та фінансової допомоги.

Дивіться також: Дезінфікуючі засоби замість віскі: завод у передмісті Вашингтона змінив профіль через коронавірус

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG