Спеціальні потреби

Лінкявічюса непокоїть, що ЄС більш прихильний до Сербії, ніж до України - Politico


Лінас Лінкявічюс

В коментарі Politico, міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс припустив, що ЄС недостатньо робить для того, щоб долучити такі країни, як Україна.

«Нам не вистачає певного балансу в нашій стратегії, якщо йдеться про перспективи членства (в ЄС). Країни, які поділяють наші цінності і стратегію, мають це отримати», - зазначив Лінкявічюс.

Коментуючи ситуацію з Сербією, він додав: «Деякі країни мають переговори з розширення, проводячи військові навчання в Росією біля наших кордонів, водночас як інші, високомотивовані країни, з об’єднаною громадською підтримкою, які потерпають від загроз своєму суверенітетові, навіть не мають перспективи членства.

Читайте докладніше про військові навчання Росії, Сербії та Білорусі: «Це – не антитерористичні навчання» - DFR про «Слов’янське братерство-2017»

... Люди померли за можливість мати європейський вибір, і ми ризикуємо зруйнувати стратегію східного партнерства через наші вагання. Наші рішення мають базуватись на спільних цілях, а не на внутрішній політиці», - зазначив Лінкявічус.

Дивіться також: Стівен Пайфер про нового посла США до Росії: Гантсмен гарний вибір у цей конкретний час в історії

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG