Спеціальні потреби

Представники третіх партій вимагають рівних виборчих шансів


Джил Стайн

Гілларі Клінтон буде першим кандидатом важливої політичної партії на президентських виборах у листопаді, але виборці в багатьох американських штатах побачать ще іншу жінку у списку кандидатів.

Джил Стайн, яка, як і Гілларі Клінтон, ще не була офіційно висунутою кандидатом своєї партії, розраховує на те, що буде висунута Партією зелених.

Її погляди в дечому нагадують думки її найбільшого суперника – кандидата Демократичної партії Берні Сандерса, включно із збільшенням мінімальної зарплати, реформою фінансування виборочї кампанії і запобігання кліматичним змінам.

«Американський народ втомлений нечесною економікою і нечесною політичною системою, яка створила це, сказала в середу пані Стайн. Імовірних демократичного і республіканського кандидатів найбільш не люблять і їм не довіряють за весь час», – сказала вона.

Викликом для Стайн, а також кандидата Лібертаріанської партії Ґері Джонсона є те, що американська політична система домінована демократами і респубілканцями та що певні правила президентських виборів роблять важким змагання інших кандидатів.

Стайн і Джонсон вимагають більшої інклюзивності в політиці, зокрема на трьох президентських дебатах, які Клінтон і республіканський кандидат Дональд Трамп матимуть, починаючи з вересня. Спеціальна комісія встановлює правила цих заходів, вимагаючи, щоб прізвище кандидата було у виборчому списку в достатній кількості штатів для того, щоб математично мати шанс здобуття перемоги і отримати 15% підтримки у п’ятьох національних опитуваннях громадської думки.

Джонсон заявив, що американська виборча система так опрацьована, щоб при владі залишалися лише демократи і республіканці, а Стайн взагалі назвала дебати «обманом».

Дивіться також: Порушення авторських прав артистів наступає на горло їх пісні - розповідь Скрипки.

Порушення авторських прав артистів наступає на горло їх пісні - розповідь Скрипки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG