Спеціальні потреби

У Венесуелі припинилось електропостачання. Уряд звинувачує США, опозиція – корупцію режиму Мадуро


Каракас, Венесуела, 25 березня 2019 року

Велика частина Венесуели залишається без електропостачання. Існують побоювання, що може повторитись хаос, який панував у Венесуелі трохи більше двох тижнів тому під час найбільшого в країні відключення світла.

Зникнення електропостачання почалося приблизно в понеділок і торкнулося більшості з 23 штатів Венесуели. Світло зникло у багатьох частинах країни.

Як і під час попереднього відключення, уряд президента Ніколаса Мадуро поклав вину на опонентів, яких підтримують США, звинувачуючи їх у саботажі дамби Ґурі, яка постачає основну частину електроенергії Венесуели.

Чиновники заявили, що вони контролюють «атаку», але їхні запевнення – подібні до тих, що звучали раніше – не змогли заспокоїти жителів Каракаса. Чимало з них вийшли на вулиці. Через зникнення електроенергії зупинилась робота метро у столиці.

Після другого відключення електроенергії деякі люди почали гримати по каструлях, щоб висловити своє розчарування.

Адміністрація Трампа, яка не приховувала свого бажання зняти Мадуро, заперечила будь-яку роль у відключеннях. Між тим, експерти з електроенергетики та лідер опозиції Хуан Гуайдо вважають, що виною всьому – роки харабництва і некомпетентності соціалістичного уряду Мадуро.

Дивіться також: Хто контролює дипломатичні представництва Венесуели у США і що з ними буде далі?

Хто контролює дипломатичні представництва Венесуели у США і що з ними буде далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Відео - найголовніше

«Це небезпечний тип розмови», – Джо Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:14 0:00
XS
SM
MD
LG