Спеціальні потреби

"День без іммігрантів" у США


Акція на підтриму іммігрантів та біженців у Вашингтоні. Початок січня.

У столиці США Вашингтоні та в інших містах країни у четвер 16-го лютого проходить "День без іммігрантів" - неформальний страйк працівників індустрії послуг та ін. латиноамериканського походження, які прагнуть показати свою роль в економіці на знак протесту проти імміграційної політики президента США Дональда Трампа.

Через акцію очікуються зупинки у роботі частини закладів харчування, сервісів доставки. В окремих закладах власники та менеджери виступили на підтримку акції. Натомість інші заклади очікують, що їх працівники латиноамериканського походження не приєднаються до акції, хоча і підтримують їх право на це.

Деякі онлайн-коментатори висловили здивування з приводу запланованого страйку, адже плани президента США Трампа щодо змін в імміграційній політиці мають торкнутись виключно тих, хто прибув до країни нелегально і не спрямовані проти окремих етнічних груп.

Президент США раніше заявив про плани негайно вдатись до депортації із США нелегальних іммігрантів, які, перебуваючи на території країни, скоїли злочини. На його порядку денному також стоїть питання посилення кордону США із Мексикою, через який до США щороку прибуває значна кількість нелегальних іммігрантів.

Дивіться також: Радник президента США з питань національної безпеки – на межі звільнення через неоднозначні зв'язки з Росією

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG