Спеціальні потреби

Кремлівським чиновникам можуть висунути звинувачення у США


Міністерство юстиції США встановило імена принаймні 6-х російських чиновників, які брали участь у незаконному проникненні в комп'ютерні мережі Національного комітету Демократичної партії. Про це повідмоляє видання The Wall Street Journal.

Повідмоляється, що прокурори можуть висунути офіційні звинувачення наступного року. Видання відзначає, що розслідування щодо зламу комп'ютерних мереж відбувається окремо від завдання спеціального прокурора Роберта Мюллера, який розслідує ймовірне втручання Росії у президентські вибори 2016-го року, включно з потенційними зв'язками між виборчим штабом Дональда Трампа та Кремлем.

Сайт WikiLeaks, який розвідслужби США характеризують як ворожу недержавну розвідувальну службу, у ході виборчої кампанії минулого року оприлюднив електронне листування голови виборчої кампанії Клінтон Джона Подести та листування різних співробітників штабу кандидатки у президенти від Демократичної партії.

Дивіться також: Представники Гугл, Фейсбук та Твіттер дали свідчення щодо впливу Росії на американську політику через соцмережі

XS
SM
MD
LG