Спеціальні потреби

За 100 днів до виборів Клінтон випереджає Трампа на 6%


25% потенційних виборців не готові підтримувати жодного з кандидатів.

Гілларі Клінтон випереджає Дональда Трампа у передвиборчому політичному рейтингу на 6%. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного за замовлення компаній Reuters та Ipsos, оприлюдненого в п’ятницю після завершення з’їзду основних партій США.

Близько 41% респондентів віддали б сьогодні свій голос за кандидата від Демократичної партії Клінтон, тоді як 35% - готові голосувати до республіканця Дональда Трампа. Ще 25% потенційних виборців не готові підтримувати жодного з кандидатів.

Опитування проводилось від 25 до 29 липня, під час проведення з’їзду Демократичної партії, у ньому взяли участь 1043 респонденти. Похибка не перевищує 4%.

До виборів президента США лишилось 100 днів. Донині оглядачі не можуть спрогнозувати їх результат, оскільки підтримка обох кандидатів лишається нестабільною.

Опитування соціологічного центру П’ю минулого місяця, напередодні партійних з’їздів, продемонстрували, що 71% американських громадян не задоволені тим, як проходить виборча кампанія у США.

Президентські вибори у США відбудуться 8 листопада 2016 року.

Дивіться також: Посол України у США зустрічався з головою виборчого штабу Трампа, Манафортом

Посол України у США зустрічався з головою виборчого штабу Трампа - Полом Манафортом. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:42 0:00

XS
SM
MD
LG