Спеціальні потреби

Держдеп до Москви: миротворці ООН лише на всій території Східної України


Будь-яка подібна миротворча сила має отримати широкий мандат для забезпечення миру та безпеки по всій окупованій території України
Гедер Науерт, речниця Державного департаменту США

США обережно вітають пропозицію Росії відправити миротворців ООН до Східної України, але наполягають, що миротворчі сили мають бути розміщені на всій території постраждалої від війни Східної України, а не лише на лінії контакту. Про це повідомляє AP.

Відправка сил ООН до України "варта розгляду", заявили у Держдепі на наступний день після того, як президент Росії Володимир Путін заявив, що його країна звернеться до Радбезу ООН з проханням відправити миротворців для патрулювання лінії розмежування між українськими військами та підтримуваними Росією сепаратистами. США заявили, що подібна миротворча сила була б здатна захистити українців будь-якого етнічного походження та допомогти відновити державний суверенітет України.

"Будь-яка подібна миротворча сила має отримати широкий мандат для забезпечення миру та безпеки по всій окупованій території України", - заявила речниця Державного департаменту США Гедер Науерт.

Дивіться також: Інтерв'ю з Інною Головахою, засновницею нового англомовного видання "Українці: життя та культура"

XS
SM
MD
LG