Спеціальні потреби

Держдепартамент США: світ прагне знати, що відбувається на Донбасі


Прес-секретар Державного департаменту Гедер Науерт

"Керовані Росією сепаратисти намагаються не дозволити міжнародній спільноті побачити, що відбувається на сході України", - заявила прес-секретар Державного департаменту Гедер Науерт під час брифінгу 22 червня.

Росія керує так званими сепаратистами (на Донбасі), фінансує та навчає їх
Гедер Науерт

«Сполучені Штати глибоко занепокоєні тривожною тенденцією до насильства і залякувань Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з боку керованих Росією сепаратистів на сході України. Останній випадок 20 червня включав залякування, погрози та постріли в машини місії, що від’їжджала», - сказала речниця Держдепу.

​Від імені США, Гедер Науерт закликала Росію використати свій вплив, припинити залякування і дозволити повний та вільний доступ спостерігачів ОБСЄ. «Нам відомо, що Росія керує так званими сепаратистами (на Донбасі), фінансує та навчає їх», - додала Науерт.

"Інформація від спостерігачів ОБСЄ є одним з надійних джерел, через яке як ми, так і світ можуть побачити, які спустошення відбуваються в цій частині України", - додала Науерт, наголосивши, що "світ хоче, щоб спостерігачі ОБСЄ могли справедливо та точно повідомляти про ситуацію на місці", - йдеться в заяві

Науерт також наголосила на необхідності припинення вогню: "тривале і надійне припинення вогню нагально необхідне, щоб полегшити страждання людей і створити можливості для виконання Мінських угод".

Дивіться також: Після втрати рук і ніг американський солдат знайшов у собі сили допомагати іншим

Після втрати рук і ніг американський солдат знайшов у собі сили допомагати іншим. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG