Спеціальні потреби

Головний інфекціоніст США прокоментував можливу зміну визначення повної вакцинації


На фото: Доктор Ентоні Фаучі

Провідний експерт уряду США з інфекційних хвороб Ентоні Фаучі заявив, що до офіційного визначення повної вакцинації може увійти отримання підсилювача вакцини проти COVID-19.

"Зараз, офіційно, повна вакцинація дорівнює двом щепленням mRNA вакцин та одному уколу J&J, але поза сумнівом це може змінитись", - заявив Фаучі. За словами експерта, зараз така можливість розглядається.

Раніше Фаучі заявив про збільшення госпіталізацій повністю щеплених осіб. Подібного не спостерігається серед тих, хто отримав щеплення-підсилювач вакцини.

При цьому Центри з контролю та профілактики захворювань Міністерства охорони здоров’я США повідомляли, що за даними за вересень невакциновані особи у США мали у 14 разів вищий ризик померти від COVID-19 у порівнянні із повністю вакцинованими, та у 5,8 разів вищий ризик мати позитивний діагноз хвороби.

Як повідомляв "Голос Америки", Фаучі висловлював сподівання, що захист, який дають підсилювачі, буде тривати достатньо довго, щоб не було необхідності у подальших щепленнях-підсилювачах кожних півроку-рік.

"Якщо цього не відбудеться, і дані покажуть, що це необхідно робити частіше, тоді ми будемо це робити, але ми хочемо переконатись, що населення має оптимальний захист і для цього треба робити усе необхідне", - наводять слова Фаучі ABC News.

У статті використано матеріали The Hill, Reuters, NBC News, ABC News.

Дивіться також: Час-Тайм. До Чорного моря увійшов есмінець США - деталі

Час-Тайм. До Чорного моря увійшов есмінець США - деталі
please wait

No media source currently available

0:00 0:14:59 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG