Спеціальні потреби

Трамп дозволить оприлюднити засекречені документи про вбивство президента Джона Кеннеді


Одна з найтрагічніших подій в історії США - вбивство президента Джона Кеннеді

Президент Дональд Трамп повідомив в суботу, що він дасть дозвіл оприлюднити секретні документи, які можуть постачити більше інформації про вбивство у 1963 році президента Джона Кеннеді.

Останній пакет цих документів мав бути оприлюднений до 26 жовтня, якщо до того часу не втрутиться президент, згідно з актом про збірку документів про вбивство Кеннеді.

Закон вимагає оприлюднення всіх документів про вбивство до 25 років, якщо президент не вирішить, що це могло б завдати шкоди закордонним відносинам, військовим операціям, розвідці або органам правопорядку.

Зберігається понад три тисячі документів, які ніколи не були оприлюднені, і приблизно 30 тисяч, які були раніше оприлюднені у відредагованому виді.

Багато дослідників правління Джона Кеннеді вважають, що неоприлюднені документи можуть подати подробиці про подорожі Лі Гарві Освальда до Мехіко за кілька тижнів до вбивства Кеннеді, включно з відвідинами радянського і кубинського посольств.

Згідно із слідчим органом, відомим як Комісія Воррена, Освальд заявив слідчим, що він відвідав посольства для отримання віз, щоб могти здійснити подорож до Радянського Союзу і на Кубу.

Дивіться також: Як власник продуктової крамниці у США став політичним експертом

Як власник продуктової крамниці у США став політичним експертом. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:47 0:00

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG