Спеціальні потреби

Найбільш інноваційний та інклюзивний майданчик у США, створений мамою з української громади. Фотогалерея

У Каліфорнії, на території затоки Сан-Франциско, унікальний ігровий майданчик змінює уявлення про те, хто і як може гратися в громадських парках.

«Чарівний міст» (Magical Bridge Playground) доступний для дітей і дорослих, незалежно від рівня їхніх фізичних, розумових чи сенсорних здібностей. Це один із найбільш інноваційних та інклюзивних дитячих майданчиків у США, і створений він був завдяки ідеї та зусиллям американки українського походження Оленки Стеців Віллареаль.

Головною особливістю майданчика є те, що він був розроблений не тільки з думкою про дітей, що пересуваються на інвалідних візках, але й із урахуванням потреб дітей із аутизмом, сенсорними і когнітивними розладами, обмеженим зором, а також із думкою про неповносправних дорослих і всіх здорових дітей. Це справді місце, доступне для всіх.

Детальніше про те, як з'явилася ідея, як засновникам вдалося зібрати більше трьох мільйонів доларів на реалізацію проекту та переконати уряд профінансувати ще п’ять таких майданчиків, читайте в матеріалі.

Більше

Facebook Forum

Інше за темою

XS
SM
MD
LG