Спеціальні потреби

Актуально

Оптимізм МВФ обійшов США та Британію. Для України прогноз зростання не змінився

"Світове економічне зростання пришвидшується", - йдеться в новому звіті "Перспективи світової економіки", опублікованому МВФ у вівторок. МВФ очікує, що зростання світової економіки складе 3,6 та 3,7 відсотків в 2017 та 2018 роках, відповідно, прискорившись в порівнянні зі зростанням у 3,2%, зафіксованим в 2016 році.

А от "рушії економічного відновлення змінюються. Світ, менше ніж очікувалось, покладатиметься на США та Британію і більше на Китай, Японію, країни єврозони та Канаду", - зазначає Bloomberg, посилаючись на дані звіту МВФ.

"Позитивний перегляд показників зростання було зроблено для єврозони, Японії, країн, що розвиваються в Азії, країн, що розвиваються в Європі та Росії – там, цифри зростання в першому півріччі стали кращі, ніж очікувалось. Це більш, аніж переважає ефект від погіршення прогнозів зростання для Сполучених Штатів та Великобританії", - пишуть аналітики МВФ.

"Прогнози для США нижчі, ніж в квітні в основному через припущення, що бюджетна політика буде менш розширюваною, ніж очікувалось", - йдеться в останньому звіті МВФ.

Причиною погіршення прогнозу для Великобританії стали негативні очікування пов'язані з Brexit.

Моріс Обсфельд, головний економіст МВФ повідомив, що зниження Фондом довгострокового прогнозу розвитку для Великобританії з 1,9 до 1,7% є прямим наслідком того, що країна полишила ЄС, пише Financial Times.

А от для України МВФ підтвердив свій квітневий прогноз зростання економіки на рівні 2% цього року та прискорення зростання до 3,2% в 2018 році. Фонд також покращив очікування споживчої інфляції на кінець року до 10% в 2017 році.

Світовий прогноз видано напередодні початку щорічних зборів МВФ цього тижня у Вашингтоні.

Дивіться також: Конгрес дискутує як зупинити продаж пристроїв, які дозволяють переводити напівавтоматичні рушниці у режим автоматичних

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG