Спеціальні потреби

Відхід від реформ? На Заході бачать ризик посилення "найгірших інстинктів" в Україні


Сприятливі умови на зовнішніх ринках та покращення макроекономічних показників дозволили Україні успішно повернутись на зовнішні ринки запозичень.

Читайте про це докладніше: Україна повертається на ринки запозичень слідом за Білоруссю та Таджикистаном

Навіть сприятлива ринкова ситуація може не врятувати Україну від власних найгірших інстинктів
The Economist

Однак, реформатори в Києві стурбовані там, що послаблення впливу МВФ знизить підтримку реформ, особливо з огляду на президентські вибори 2019 року, пише The Economist. Навіть сприятлива ринкова ситуація може не врятувати Україну від власних найгірших інстинктів, зазначає видання.

"Національне антикорупційне бюро, створене в рамках умов програми МВФ, не може добитись вироків в судах, які ще знаходяться в руках старої системи. Створення антикорупційних судів гальмується через потужний опір, що походить від вкорінених інтересів, включно з самим Порошенком", - пише The Economist.

Перші ознаки відходу від реформ німецький економіст Тім Еш побачив в змінах до реформи пенсійної системи. "Більше свідчень, що Україна відходить від реформ", - написав він у Twitter.

Світовий банк та Міжнародний валютний фонд висловили занепокоєння змінами до законопроекту з пенсійної реформи, йдеться в спільному листі організацій до уряду України.

Законопроект з пенсійної реформи було затверджено парламентом в першому читанні в липні, однак, до нього було внесено зміни перед другим читанням.

«Переглянутий проект, запропонований на початку цього тижня було змінено таким чином, який призвів до значного занепокоєння в Світовому банку та МВФ», - повідомив Сату Кахонен зі Світового банку, повідомляє Reuters.

Дивіться також: Трамп вступив до твітер-спарингу з гравцями NFL та NBA

Трамп вступив до твітер-спарингу з гравцями NFL та NBA. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG