Спеціальні потреби

Актуально

США, ЮНЕСКО, Папа Римський виступили на підтримку прав людей з обмеженими можливостями

Держсекретар США Майк Помпео виступив із заявою з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями 3-го грудня.

Для Сполучених Штатів цей день - привід підтвердити свою прихильність справі повномасштабного включення людей з обмеженими можливостями в життя суспільства, підкреслюється в документі.

«Ми з гордістю вказуємо на суворе дотримання Закону про американців з обмеженими можливостями на державному і приватному рівнях, а також на інші федеральні, державні та місцеві закони, що гарантують відкритий і рівний доступ до об'єктів, ринків, робочих місць, товарів і послуг», - йдеться в заяві глави Держдепартаменту.

Керівник зовнішньополітичного відомства США підкреслив, що уряд США «вітає участь і лідерство людей з обмеженими можливостями і тих, хто представляє їх організації у зусиллях щодо забезпечення рівного доступу та можливостей».

Держсекретар підкреслив, що США «підтверджують свою прихильність просуванню і захисту прав людини для всіх» і, зокрема створення для людей з обмеженими можливостями рівних можливостей в галузі освіти, зайнятості та участі в суспільному житті».

Заяву з приводу Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями оприлюднив і Папа Римський.

"Всі ми в одному човні посеред неспокійного моря, яке може налякати нас. Але у нашому спільному човні, деякі потерпають більше; серед них люди з обмеженими можливостями", - відзначив Франциск.

Релігійний лідер вказав на маргіналізацію найбільш вразливих людей у сучасному суспільстві попри численні досягнення та відзначив, що "крихкість є частиною життя кожного". Він наголосив, що важливо просувати "культуру життя", яка постійно підтверджує гідність кожної людини і особливо працює над тим, щоб захистити чоловіків та жінок з обмеженими можливостями будь-якого віку та будь-якого соціального статусу.

Заяву опубілкували і у ЮНЕСКО.

"Давайте надамо кожній жінці та чоловіку можливість стати всім, чим вони забажають, незаважаючи на обмежені можливості", - йдеться у заяві освітньої, наукової та культурної організації ООН.

Дивіться також: Як учні та студенти з України можуть безкоштовно вдосконалювати англійську з носіями мови?

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG