Спеціальні потреби

Актуально

США готуються до наступу в кіберпросторі у відповідь на дії ІДІЛ та Росії

Адміністрація Трампа планує реорганізувати військове командування, виділивши кіберкомандування в окрему незалежну структуру, з метою більш ефективного проведення наступальних та захисних дій в кіберпросторі, повідомляє АР з посиланням на посадовців США.

Спільний центр NSA та Кіберкомандування
Спільний центр NSA та Кіберкомандування

Такий крок є відповіддю на збільшення загрози кібернападів та втручань з боку інших країн, терористів та хакерів, особливо після того, як Москва намагалась втрутитись в американські вибори 2016 року.

США вже давно діють в кіберпросторі, використовуючи його для збору інформації, зриву роботи ворожих мереж і для допомоги традиційним операціям, повідомляє АР.

Кіберкомандування США буде сформоване на базі підрозділу Агентства національної безпеки (NSA), яке провадить кіберрозвідку.

Створення окремого незалежного кіберкомандування надасть боротьбі в цифровому просторі такої ж ваги як і наземним, морським, або повітряним бойовим діям.

Експерти вказують на поступовість розбудови кіберкомандування: «Нова установа не зможе продублювати можливості NSA, де, наприклад, працює 300 з найкращих математиків країни, а також вона має гігантський суперкомп’ютер», - стверджує Джим Льюїс, експерт аналітичного центру CSIS.

Запропонований бюджет командування на наступний рік складає 647 мільйонів доларів.

Дивіться також: Британського учасника російського терору в Україні засуджено до понад 5 років в’язниці

Британського учасника російського терору в Україні засуджено до понад 5 років в’язниці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:19 0:00

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG