Спеціальні потреби

У Трампа визнали втручання Росії до системи виборів в 21 штаті


Джанетт Манфра, заступник міністра внутрішньої безпеки США

"Наявні докази втручання до виборчої системи 21 штату", - повідомила 21 червня заступник міністра внутрішньої безпеки США з питань кібербезпеки Джанетт Манфра протягом слухань Сенату з втручання до виборів. Все ж, вона відмовилась оголосити, які саме штати було атаковано, залишивши це питання на розсуд окремих штатів.

Протягом слухань, заступник директора контррозвідувального підзрозілу ФБР Білл Прістап також підтвердив, що немає сумніву в тому, що за цими нападами стоїть Росія. ФБР наразі проводить розслідування цієї справи.

екс-міністр внутрішньої безпеки США Джей Джонсон
екс-міністр внутрішньої безпеки США Джей Джонсон

Протягом окремих слухань, що відбулись в Палаті представників США в той самий день, колишній міністр внутрішньої безпеки Джей Джонсон заявив: "В 2016 році уряд Росії, за особистою вказівкою Путіна, спрямував кібератаки на нашу країну з метою вплинути на наші вибори – ясно і просто".

«Уряд Росії та президент Путін керували кібератаками на Сполучені Штати, прагнучи вплинути на американські вибори», - заявив Джонсон напередодні слухань в Конгресі. В своїх письмових свідченнях, оприлюднених напередодні, Джонсон вказує, що, попри намагання, Росії не вдалось вплинути на результати виборів.

«Наскільки мені відомо, російський уряд не зміг провести кібервтручання, змінити бюлетені, їх підрахунок, або звітність за результатами голосування. Я не знаю наскільки успішний кібернапад на Національний комітет Демократичної партії таки зміг змінити громадську думку і таким чином вплинути на результати президентських виборів», – заявив Джей Джонсон.

Дивіться також: Документальний фільм Zero Days попереджав про можливість нових широкомасштабних кібератак

Документальний фільм Zero Days попереджав про можливість нових широкомасштабних кібератак. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG