Спеціальні потреби

Актуально

Україна повертається на ринки запозичень слідом за Білоруссю та Таджикистаном

Україні вдалось залучити 3 мільярди доларів, вийшовши на ринок запозичень вперше з часів реструктуризації 2015 року. Нові 15-річні єврооблігації мають доходність 7,37%, повідомляє Reuters з посиланням на поінформовані джерела.

Така доходність відповідає очікуванням ринку. Інші країни з рейтингом Caa2/B, які розміщували 10-15 річні облігації цього року мали порівняну доходність, повідомляє аналітик Bloomberg Маркус Ешворт. Так, доходність 10-річних єврооблігацій Білорусі та Таджикистану складала 7,625 і 7,125 на час розміщення, відповідно, повідомляє Bloomberg.

Біля 400 інвесторів брали участь в випуску подавши заявки на суму близько 10 мільярдів доларів.

З 3 мільярдів, 1,7 млрд піде на фінансування обміну боргів. Інвестори погодились на викуп єврооблігацій України на 1,57 млрд доларів США, йдеться в повідомленні Міністерства фінансів України на сайті Ірландської фондової біржі. Розрахунки за викупом мають відбутись до 25 вересня.

Новий випуск єврооблігацій, а також викуп існуючих єврооблігацій дозволить Україні полегшити борговий тягар в 2019-2020 роках, та скористатись з зростаючого попиту на високо-доходні облігації на зовнішніх ринках.

Дивіться також: Джон Керрі у Києві: дипломатія не вирішує всі конфлікти

Джон Керрі у Києві: дипломатія не вирішує всі конфлікти. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG