Спеціальні потреби

Актуально

Маккейн виступив за те, щоб в ЗС США служили як бідні, так і багаті, натякаючи на Трампа

Сенатор Джон Маккейн

Сенатор Маккейн вивів словесне протистояння з президентом Трампом на новий рівень, коли зробив погано завуальований коментар про те, що Трамп не служив у збройних силах, повідомляє АР.

Під час інтерв’ю агентству CSPAN з нагоди 50 років від часу його поранення у В’єтнамі, в результаті якого він провів 5 років у в’язниці 'Hanoi Hilton', Маккейн зауважив:

"Одним аспектом цього конфлікту, між іншим, який я ніколи не схвалю це те, що ми мобілізували в основному найбідніші верстви населення Америки, а найбагатші могли знайти лікаря, який би сказав, що вони мають "кісткову шпору", - сказав Маккейн, виокремивши діагноз, який дозволив Трампу отримати медичну дискваліфікацію від служби в 1968 році.

"Це – неправильно. Це – неправильно. Якщо ми звертаємося до кожного американця, щоб він служив, кожен американець мусить служити", - додав Маккейн, який є сином адмірала і який пережив тортури і відмовився від пропозиції викрадачів про раннє звільнення.

Під час президентської кампанії, Трамп зазначав, що Маккейн не є героєм через те, що його захопили в полон.

Під час війни у В’єтнамі, Трамп мав чотири відстрочки у зв’язку з навчанням. Після закінчення навчання, фізичне обстеження в 1968 році виявило, що він не може служити з медичних причин.

Відносини між Маккейном та Трампом вже давно не є безхмарними.

Маккейн різко критикує політику Трампа "Америка понад усе".

"Відмовлятись від обов’язків світового лідерства ... задля половинчастого поверхневого націоналізму, приготованого людьми, які радше шукають "цапів відбувайл", аніж вирішують проблеми - не патріотично", - говорив Маккейн в липні.

Останніми місяцями Маккейн проводить незручну для Трампа політику, адже він двічі допоміг потопити спроби республіканців скасувати закон про охорону здоров’я, відомий як одне з найбільших досягнень адміністрації Обами.

Дивіться також: Українські ветерани взяли участь у марафоні Морської піхоти США. Відео

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG