Спеціальні потреби

Маккейн: Трамп ніколи не просив у мене вибачення за образу


Під час президентської передвиборчої кампанії, кандидат Трамп заявив, що в його очах Маккейн «ніякий не герой війни», бо потрапив у полон

Президент Дональд Трам ніколи не вибачився перед Джоном Маккейном за те, що він сказав, що сенатор «не герой війни». Проте в інтерв’ю кореспондентці Леслі Стол, Маккейн заявив, що хоча він і Трамп дуже відмінні люди, він ніколи не зачиняє дверей до примирення.

«Звичайно. Я був би радий з ним порозмовляти», - сказав сенатор-республіканець від Аризони. «Але я розумію, що ми різні люди. У нас різні виховання, різні життєві досвіди».

Маккейн, який балотувався у президенти США від Республіканської партії у 2008 році, і нинішній президент часто обмінювалися словесними нападками ще перед тим, як у липні 2015 року Трамп висловився негатинво про Маккейна. Виступаючи в Айові, республіканський кандидат оголосив, що Маккейн, який був ветераном В’єтнамської війни і поневірявся роками в таборі військовополонених у Ханої, не був героєм, оскільки потрапив у полон і, взагалі, поваги варті лише ті військові, які у полон не потрапляють.

Відтоді, напруження між обома політиками загострювалося і досягло піку коли у липні сенатор завдав нищівного удару заходам президента Трампа відмінити Obamacare, а тоді в п’ятницю минулого тижня заявив, що виступає проти найостанніших спроб Сенату скасувати цей закон.

Вказуючи на різниці у їхніх життєвих шляхах – Маккейн є сином і онуком адміралів ВМС США, Трамп є сином нью-йоркського магната нерухомості – сенатор заявив, що сам просто цінує інші речі, ніж Трамп.

«Він (Трамп – ГА) у бізнесі заробітку грошей і був успішним у багатьох своїх заходах. Я виростав у військовій сім’ї. У мене вселяли принцип, у якому полягають обов’язок, пошана і країна це провідна зірка, яка керує нашою щоденною поведінкою», - заявив в інтрев’ю сенатор Джон Маккейн.

Дивіться також: З Батьківщиною у серці: жінок Північної Кароліни об'єднав спільний біль за Україну

З Батьківщиною у серці: жінок Північної Кароліни об'єднав спільний біль за Україну. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:24 0:00

Інше за темою

Відео - найголовніше

Джон Кірбі про підрив Каховської ГЕС. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:44 0:00
XS
SM
MD
LG