Спеціальні потреби

Актуально

США оголосять про нову допомогу Україні наступного тижня – заступник радника Білого дому з нацбезпеки Джон Файнер

Заступник радника з нацбезпеки США Джон Файнер

Заступник радника Білого дому з нацбезпеки Джон Файнер заявив у неділю, що треба очікувати від США оголошень про нову допомогу Україні наступного тижня.

«Ми оголошували про практичні результати….які дадуть можливість українцям воювати кожного дня, кожного тижня, і ми матимемо більше сказати наступного тижня», - сказав Файнер в ефірі програми "Зустріч з пресою" на каналі NBC.

На запитання, чи готові США назвати Росію спонсором тероризму, Файнер сказав, що адміністрація продовжує розглядати «додаткові кроки», коли йдеться про покарання Кремля за його неспровоковане вторгнення в Україну.

«Я думаю, ми були чіткі, що ми розглядаємо це питання, так само, як розглядаємо широкий спектр інших додаткових кроків, до яких ми можемо вдатись, щоб притягнути Росію до відповідальності за злочини, які вони скоюють на території України», - сказав Файнер.

На запитання, чи подальша агресія росіян на півдні України змінить стратегію США, Файнер відповіів, що США залишаються «спритними».

«Ми показали здатність бути спритними, щоб скорегувати нашу допомогу та наш підхід по мірі зміни цілей війни Росії. І ми продовжуватимемо це робити з часом в залежності від того, як змінюватиметься ситуація на полі бою», - сказав Файнер.

Щодо переговорів між Генсеком ООН та президентом Путіним, Файнер зауважив, що українці повинні бути «головним чинником» на будь-яких перемовинах. Він також сказав, що США не оголошуватимуть заздалегідь про візит на високому рівні до України.

В матеріалі використані джерела NBC

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG