Спеціальні потреби

Актуально

У столиці Китаю перебувала високопоставлена делегація Північної Кореї

Китайська міліція біля північнокорейського поїзда на вокзалі в Пекіні

У столиці Китаю Пекіні з коротким візитом перебувала високопоставлена північнокорейська делегація. Це викликало припущення, що в Пекіні відбулася зустріч лідера КНДР Кім Чен Ина з китайськими офіційними особами.

Засоби масової інформації повідомили, що потяг з північнокорейською делегацією відбув з Пекіна у вівторок пополудні за умов посиленої охорони. Проте невідомо, хто був на борту поїзда.

Здогади про те, хто очолював делегацію, почали з’являтися в понеділок після того, як відеозапис з японського телебачення показав старий зелено-жовтого кольору поїзд, який прибув до Пекіна. Повідомлено, що подібним поїздом користувався колишній лідер Кім Чен Ір – померлий батько Кім Чен Ина – коли у 2011 році відвідав Пекін.

Ані Північна Корея, ані Китай не подали деталей про візит.

Якщо повідомлення ЗМІ виявляться правдивими, то це перший візит північнокорейського лідера поза кордони своєї країни з часу приходу до влади у 2011 році, або його сестри, як відіграє дедалі більшу роль в дипломатичних заходах своєї країн.

Деякі експерти кажуть, що цей візит може бути ширшою зміною в закордонній політиці КНДР – переходом від протистояння до дипломатичних заходів.

Дивіться також: Призначення Болтона та Помпео: чого очікувати від нових кадрових перестановок в уряді США

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG