Спеціальні потреби

Актуально

У столиці Китаю перебувала високопоставлена делегація Північної Кореї

Китайська міліція біля північнокорейського поїзда на вокзалі в Пекіні

У столиці Китаю Пекіні з коротким візитом перебувала високопоставлена північнокорейська делегація. Це викликало припущення, що в Пекіні відбулася зустріч лідера КНДР Кім Чен Ина з китайськими офіційними особами.

Засоби масової інформації повідомили, що потяг з північнокорейською делегацією відбув з Пекіна у вівторок пополудні за умов посиленої охорони. Проте невідомо, хто був на борту поїзда.

Здогади про те, хто очолював делегацію, почали з’являтися в понеділок після того, як відеозапис з японського телебачення показав старий зелено-жовтого кольору поїзд, який прибув до Пекіна. Повідомлено, що подібним поїздом користувався колишній лідер Кім Чен Ір – померлий батько Кім Чен Ина – коли у 2011 році відвідав Пекін.

Ані Північна Корея, ані Китай не подали деталей про візит.

Якщо повідомлення ЗМІ виявляться правдивими, то це перший візит північнокорейського лідера поза кордони своєї країни з часу приходу до влади у 2011 році, або його сестри, як відіграє дедалі більшу роль в дипломатичних заходах своєї країн.

Деякі експерти кажуть, що цей візит може бути ширшою зміною в закордонній політиці КНДР – переходом від протистояння до дипломатичних заходів.

Дивіться також: Призначення Болтона та Помпео: чого очікувати від нових кадрових перестановок в уряді США

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG